درباره طهران پارت

مجموعه طهران پارت در سال ۱۳۵۳ فعالیت خود را در زمینه تولید، واردات و بازسازی قطعات خودروهای آمریکایی با مدیریت آقای حسن سلمانی به نام طهران شورلت آغاز کرد. آقای سلمانی فعالیت خود را با نگرشی کار آفرین با کار فردی شروع کردند و سپس با گذشت زمان با اعمال تغییرات لازم اقدام به گسترش فعالیت‌ها و افزایش نیروی انسانی مجموعه خود نمودند.

ایشان معتقدند که ملاک موفقیت به بزرگی یا کوچکی یک بنگاه اقتصادی یا تعداد نیروی انسانی و نوع فعالیت نیست بلکه قابلیت انعطاف پذیری و ایجاد تغییرات متناسب با تغییر فضای اقتصادی شرط لازم است. به همین علت علی رغم سال‌ها تولید، واردات و بازسازی قطعات خودروهای آمریکایی زمانی که بازار این نوع خودروها رونق خود را از دست داد مجموعه با در نظر گرفتن شرایط روز زمینه کاری خود را به تولیدات خودروهای داخلی «ایران خودرو» معطوف نمود و با نام طهران پارت به مدیریت آقای امید سلمانی از سال ۱۳۸۱ به فعالیت و توسعه خود ادامه داد.

مجموعه طهران پارت در راستای توسعه فعالیت‌های فوق اقدام به ثبت چند اختراع و ثبت چند طرح صنعتی نموده و با تولید بیش از چهل نوع قطعه ایجاد نوآوری در طراحی قطعات و ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، به نامی شناخته شده در بازار خودرو تبدیل شده و پیوسته به شعار همیشگی خود «تی پی کو، تیپی نو» پایبند بوده و در تلاش است که با جذب نیروهای متخصص کارآمد و نوآور به تحقق آن جامه عمل بپوشاند. در حال حاضر این مجموعه با مساحتی حدود ۲۴۰۰ متر و بیش از چهل کارمند همچنان به تهیه و تولید قطعات باکیفیت بالا اشتغال دارد.